"ממשיכים עם שנת סיפור":

אם אצלך הילדים הולכים לישון כל ערב בקלות רגועים ושמחים, אז שנת סיפור היא לא בשבילך! אבל אם את, כמו הרבה אמהות אחרות שפונות אלינו, מתוסכלת כל כך ממלחמות מתישות, תחנונים ובקשות, חולמת על שנת השכבה רגועה ונעימה - את מוזמנת להצטרף אלינו למשפחה!

"שעת ההשכבה היתה תמיד דבר שלא נגמר. כמעט עד שאני הולכת לישון... מאז שיש לנו את "שנת סיפור" הכל בבית השתנה. הם מזרזים אותי למהר ולהגיע למיטות 🙂 ובעלות כזו נמוכה, זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי לביתי מזה הרבה זמן. ממליצה בחום!"

אודליה קוזלבסקי בני ברק

למיכלי ​שלי קשה להרדם, היא רוצה שאשב לידה במשך שעה, אני מנסה הכול. עיניה אדומות אבל מסרבות להעצם... כבר חשבתי על כדורי מלטונין כשראיתי את הפרסום של שנת סיפור. הייתי סקפטית מאד כשנרשמתי ​לנסיון, חייגתי , כיסיתי אותה בשמיכה ויצאתי מהחדר. השקט שירד על הבית היה מוזר ומחשיד. עד שלא ראיתי לא האמנתי. מיכלי פשוט נרדמה! לראשונה היא קמה במצב רוח מואר, והיא מחכה כבר לערב, לשמוע את המשך הסיפור.

ב. לוי מודיעין עילית

השבוע הצטרפנו לשבוע ניסיון, אתמול ספרתי לילדים שמחכה להם הפתעה אם יהיו מוכנים במיטות בשעה 8:00 בערב. היה ממש תענוג! בעלי חזר הביתה והיה שקט מוחלט פשוט לא הבין מה קורה כאן... הילדים נהנו מהסיפור!

ג. קלבינסקי בית שמש

אם גם את רוצה אצלך שעות השכבה נפלאות כמו אלה, ולהצטרף למשפחת האמהות השמחות והרגועות של שנת סיפור, את מוזמנת להמשיך את המנוי לשנת סיפור, במחיר סמלי של 1.16 ליום (29 ש"ח לחודש בלבד). ללא התחייבות!

ועכשיו מבצע מטורף למצטרפים חדשים !! הצטרפו למנוי לתקופה של 3 חודשים וקבלו מתנה חינם! לבחירה באתר קטנטון (שווי המתנה 50 ש''ח) הזדרזי להירשם מלאי המוצרים מוגבל

אז לילה טוב בינתיים, וקדימה, למיטות!