שלום לכם, וברוכים המצטרפים ל"שנת סיפור" – הדרך שלכם לשעת השכבה רגועה ונעימה!

אני רוצה לתת לכם קצת הנחיות כדי להשיג את התוצאות הרצויות.
לפני הכל – מס' הטלפון של המערכת הוא: 03-3062129
שמרו אותו אצלכם בטלפון כדי שתדעו לאן להתקשר כל ערב ותזהו את השיחות מאיתנו.

  1. מידי ערב נשמיע סיפור שונה כדי להשאיר את רמת העניין אצל הילדים גבוהה. הסיפור יהיה זמין מדי ערב רק בין השעות 10- 6 בלילה. כדי להאזין יהיה עליכם להתקשר בשעת ההשכבה למס' המערכת וללחוץ על שלוחה 1. המערכת הטלפונית תזהה אתכם לפי מספרי הטלפון שבהם נרשמתם. (המערכת סגורה למי שלא נרשם למערכת(.

 

  1. אתם קובעים את שעת הסיפור לילדיכם. בין אם היא שונה בין הגילאים השונים, ובין אם היא קבועה או משתנה מערב לערב. עליכם להגיד להם שבמידה והם רוצים להיכנס להגרלה השבועית ולזכות בפרסים השווים עליהם להיכנס למיטות מוכנים לשינה בזמן שאותו אתם קבעתם.

 

  1. מדי פעם (בשעות אחר הצהריים) ישלחו צינתוקים ממספר הטלפון של המערכת, אתם מוזמנים לקבץ את הילדים, לחזור למספר זה ולהיכנס לשלוחת העדכונים, שם תשמעו על כל ההפתעות, ההגרלות, הריגושים והחוויות.

 

  1. בכל סוף שבוע תוזמנו ע"י תזכורת צינתוק לרשום את הילדים להגרלה השבועית. ההרשמה להגרלה תתאפשר עד יום א' בלבד. להגרלה יוכלו להירשם רק ילדים שלפחות 3 פעמים בשבוע הצליחו להגיע לשינה בזמן שקבעתם. החרוצים שנרשמו, יזוהו לפי מספרם במערכת הטלפונית, ( המערכת תגיד, לדוגמא: למוישי הקישו 1) ויוכנסו להגרלה שווה מאד.

 

  1. בהגרלה יהיו פרסים שווים, בעזרת ה’. ויהיה גם פרס מרכזי וגדול מאד. הפרס המרכזי והגדול מכולם, יהיו הילדים בעצמם. רעננים ושמחים ומתחילים לצבור שעות שינה בריאות., תוך כדי העצמה וחיזוק הביטחון והאמונה. זו כל המטרה שלנו, בעצם.

אם אתם זקוקים לעזרה והנחיה, או שנתקלתם בתקלה, תוכלו תמיד ליצור אתנו קשר כאן במייל או בטלפון בשלוחה 5.
חלפו שבועיים הניסיון… (בטיסה!). אהבתם? רוצים להמשיך? לאחר שבועיים של ניסיון במתנה, תישלח אליכם הודעה, ובה תוכלו להירשם להמשך המיזם במחיר מתוק של 29 ש”ח לחודש בלבד!
אז לילה טוב בינתיים, וקדימה, למיטות!
שלכם בהוקרה,
לאה פוטש

נ.ב.
בטח יש לך חברות, מכרות, משפחה שגם הן כמוך מתקשות ומתוסכלות משעת ההשכבה בביתן. את מוזמנת בשמחה לשתף אותן בפרויקט ולהזמין אותן להירשם לשבועיים במתנה בטלפון- 03-3062129
או בקישור: הפתרון שיעזור לך להשכיב אותם בקלות ובכיף

- בדיוק בשבילכם נועדה שעת הסיפור הזו -